در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار
زودپز تفال
مرکز فروش توتون
خرید پیپ
تشك طبى
فايده و ضررهاي آب قليايي دستگاه تصفيه آب
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :دستگاه تصفيه آب
تاريخ: ۱۶ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۰۹:۰۶

دستگاه تصفيه آب

، موارد مصرف آب قلياييفايده و ضررهاي آب قليايي، موارد مصرف آب قليايياين روزها تبليغات گسترده اي در خصوص مزايا و منافع متعدد آب قليايي ديده مي شود كه آن را به عنوان برطرف كننده بسياري از بيماري ها و مناسب براي تمام افراد معرفي مي كنند. در اين مقاله سعي داريم از زاويه ديگر به آب قليايي و اثرات آن در بدن بپردازيم.
آيا بهتر است از آب قليايي دوري كنيم ؟!آب قليايي به صورت چشمه هاي طبيعي در مناطقي مانند چشمه زمزم در عربستان، نورد نانو (Nerdenau Water) در آلمان ، هيتاتنريوسويي (Hita Tenryosui Water) در ژاپن و تلاكوت (Tlacote) در مكزيك يافت مي شود.
اولين بار دانشمندان ژاپني علاقمند به سلامت و طول عمر انسان ها در سال ۱۹۳۱ بصورت جدي بر روي اين تكنولوژي كار كردند و وزارت بهداشت ژاپن استفاده از آب قليايي را براي اسهال مزمن ، سوء هاضمه ، تخمير غيرطبيعي دستگاه گوارش و ترش كردن معده مجاز  اعلام كرد.
اين آب داراي خواص شگفت انگيزي نظير ميكروخوشه اي و شش ضلعي بودن است كه نفوذ موثري در بافتها و سلول هاي بدن داشته و موجب آبرساني بيشتر و دفع بيشتر سموم مي گردد. از طرفي عامل آنتي اكسيدان به مقدار زيادي در آب وجود داشته كه بدليل داشتن الكترون اضافي مي تواند اثر مخرب راديكالهاي آزاد در بدن را خنثي نمايد. خوردن آب قليايي همراه غذا و دارو توصيه نمي شود و براي نگهداري آنها توصيه مي شود از ظروف شيشه اي استفاده گردد .
آب قليايي چيست؟PH نرمال آب در محدوده ۵/۷ مي باشد كه كمي متمايل به قليايي مي باشد، اما منظور از آب قليايي آبي است كه تا PH آن تا ۵/۹ افزايش يافته باشد. اين كار به وسيله دستگاه هاي يونيزه كننده و افزايش بار منفي آب صورت مي گيرد.
فوايد آب قلياييبرخي مطالعات نشان مي دهد كه آب قليايي روند افزايش قند خون در افراد ديابتي را كاهش مي دهد و سطح توتال كلسترول و تري گليسريد در آن ها كم مي شود.
تاريخچه مصرف آب قليايياز ۵۰ سال پيش تا كنون آب قليايي در چين و ژاپن به منظور افزايش طول عمر مصرف مي شده است؛ زيرا سرشار از كلسيم، منيزيم، پتاسيم، آهن، روي و نيكل مي باشد كه املاح موثر در سلامتي و طول عمر هستند؛ و نيز آب قليايي اكسيژن بيشتري را به بدن مي رساند و منجر به اثرات ضدپيري مي شود؛ اما مشخص گرديده است كه اكسيژن دريافت شده از اين راه معادل اكسيژن دريافتي از يك نفس عميق در هواي آزاد است.
آب قليايي چه فوايد و چه مضرات دارد؟
از نمونه هاي تحقيقاتي و درماني قابل ذكر مي توان به موارد زير اشاره نموددكتر رابرت يانگ ( متخصص تغذيه سلولي ) كه نشان دادند ديابت زماني بوجود مي آيد كه پانكراس توانايي خود را در توليد و ترشح مقادير مناسب انسولين از دست مي دهد. آب قليايي مي تواند به پانكراس كمك كند تا انسولين بيشتري ترشح كند
پروفسور هيروناگ بيان نموده اند كه در كم آبي مزمن ، مقادير بيشتري از كلسترول در سلولهاي كبد توليد مي شود. براي پيشگيري از رسوب كلسترول بيش از حد بوسيله ي سرخرگها و كبد، بايد به طور منظم نيم ساعت تا ۴۵ دقيقه پيش از خوردن غذا مقادير كافي آب بنوشيد
دكتر پگي پاركر ( پزشك طب زيستي ) در پژوهشهاي خود دريافتند كه آب بدليل دارا بودن ORP( قدرت تخريب سلولي ) منفي ، موثرترين ابزار براي كاهش سرعت اكسيداسيون يا پيري زود سلولهاست . با آهسته كردن روند پيري و آبرساني بيشتر ، مواد سمي و زائد از بدن دفع گرديده و مواد مغذي جذب مي شود
تكنولوژي جديد در كشورهاي ژاپن ، كره جنوبي و تايوان منجر به ساخت دستگاهي شده كه چند سطح آب قليايي و چند سطح آب اسيدي را توليد مي نمايد كه هر يك داراي كاربرد ويژه اي در منزل و يا استفاده هاي درماني مي باشد
” با توجه به اسيدى شدن pH بدن ، بدليل خوردن نوشابه هاى گازدار، غذاهاى گوشتى ، لبنيات و فست فود در رژيم غذايى ما در ايران ، استفاده از آب آى واتر قليايى با pH مناسب ، نه تنها ضرر ندارد بلكه حداقل فايده ى آن اينست كه pH بدن ما را به حالت تعادل ٧/٤ نزديك مى سازد.
بدين ترتيب بدن هوشمند ما ، تعادل و سلامتى را خودبخود بوجود خواهد آورد.
به نظر شما استفاده از اين تكنولوژى كه موجب آبرسانى بيشترى در بدن ما شده ، سموم را بهتر و بيشتر از بدن ما دفع مي كند و pH بدن ما را به تعادل ميرساند، داراى زيانى بيش از نگاه داشتن بدنمان در حالت  pH اسيدى است ؟!
بيماريهايى مانند سرطان ، MS و اكثر بيماريهاى گوارشى ، ناشى از وجود pH اسيدى در بدن و تجمع سموم در معده و روده ى ما بوجود مي آيند.
كشورهاى ژاپن و كره جنوبى بعنوان سلامت ترين كشورها در دنيا شناخته شده اند و يكى از دلايل آن ، رايج بودن آشاميدن اين آب در زمان و موقعيت مناسب مى باشد.”

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]